AmaWaterways Cruises Gemi Turları

CruiseRep olarak satış temsilciliğini yapmakta olduğumuz, AMAWaterways, 2002 yılında kurulmuş bir nehir kruvaziyer şirketidir. AMAWaterways, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika'da nehir kruvaziyerleri düzenleyen birçok farklı nehir rotasını sunmaktadır. Şirket, nehir kruvaziyerleri sırasında kültürel ve tarihi açıdan zengin destinasyonlara seyahat etme imkanı sunar ve genellikle daha küçük gemilerde seyahat etme imkanı sağlar.

En avantajlı fiyatlar ve müsaitlik bilgileri için cruise@airep.com mail adresinden veya 0212 334 29 90 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz

AMAWaterways gemileri genellikle lüks ve konforlu olup, bireysel ve dikkatli hizmetleriyle bilinir. Misafirlere genellikle açık büfe restoranlar, özel restoranlar, günlük turlar, kültürel etkinlikler ve eğlenceli aktiviteler sunarlar. Ayrıca gemilerde genellikle spa merkezleri, fitness salonları, açık güverte alanları ve havuzlar da bulunur.

AMAWaterways, çiftler, emekliler ve kültür ve tarih meraklıları için popüler bir seçenektir. Şirketin amacı, misafirlerine benzersiz ve unutulmaz bir nehir kruvaziyeri deneyimi sunmaktır. Göz alıcı manzaralar, zengin kültürel deneyimler ve konforlu konaklama imkanları ile misafirlerin seyahat deneyimini mükemmel hale getirmeyi amaçlar.

AMAWaterways, genel olarak lüks ve kişiselleştirilmiş hizmetleriyle tanınan bir nehir kruvaziyer şirketidir. Konfor, huzur ve keşif odaklı seyahat deneyimleri sunan AMAWaterways, misafirlerine nehir kruvaziyerleri sırasında unutulmaz anılar biriktirme fırsatı sunar.

 

AmaWaterways broşürlerine ulaşmak için Tıklayın

 

 

Şirketin sunduğu hizmetler ve destinasyonlar hakkında daha fazla bilgi almak için

cruise@airep.com

0212 334 29 90